İstanbul Akrep İlaçlaması
Akrep İlaçlama

Akrep zehirli bir eklembacaklı canlısıdır. Akreplerin boyu türüne göre değişmektedir. Genellikle 5 ila 8 santim arasında değişmektedir. Daha da uzununa rastlanabilir. Sarı, mavi, koyu yeşil, kahverengi ve siyah gibi bir çok renkte akrep bulunmaktadır. Beslenmelerini böcekler ile yaparlar. On kolları uzundur ve kıskaç olarak kullanılır. Arkada uzun, zehirli bir kuyruğu vardır. 6 adet de normal bacağı bulunmaktadır.

Akreplerin Hayatı, Yaşamı, Üremesi: Üreme zamanı vardır ve bu zaman genellikle ilkbahardır. İlk baharda erkekler, dişi akrep arar ve üreme yaparlar. Üreme biraz farklıdır. Sperm kesesini kıskacı ile alan akrep keseyi dişiyi oyalarken açıklığına sokar. Bu olaydan sonra akrep hemen oradan kaçar gider. Bazen çiftleşmenin sonucu erkeğin, dişiyi yemesi ile sonuçlanabilir. Gebelik süresi 7 ila 12 ay arasında değişmektedir. Bir seferde 50 ve fazlası yavru yapabilirler. Yaşamlarını duvarların girintilerinde geçirirler ve yuvaları oradadır. Bu duvarlar genellikle ev duvarları olur. Geceleri yuva niteliğinde yataklara veya ayakkabılar girebilirler. Köy tarzı yerlerde bir çok kişinin botuna girer ve köylüleri rahatsız eder. Zararları Akrebin zararını bilmeyen yoktur. En büyük ve tek zararı o meşhur zehridir. Arkasında bulunan uzun kuyruğu ile insanları sokar ve zehrini salgılar. Bu sokan türün zehrine göre değişir. İnsanları felç edebilir. Kalp sorunlarına, solunum sorunlarına, sindirim sorunlarına ve konuşma sorunlarına yol açabilir. Türün zehri güçlü ise ve erken müdahale yapılmaz ise ölüme kadar gidebilir. Proser ilaçlama sizlere en sağlıklı ilaçlarla destek olur. evinizi kimyasallarla doldurmaz böcek ilaçlama konusunda akrep ilaçlama alanında proser ilaçlama 20 yıldır hizmet vermektedir. Proser ilaçlama memnuniyet duyulmayan ilaçlama hizmetinden para almadan tekrar ilaçlama yapar Konuyla ilgili bize ulaşabilirsiniz.

Proser ilaçlama tüm İstanbul’da sizlere en sağlıklı ve etkili şekilde destek olur, evinizi kimyasallarla doldurmaz. Akrep ilaçlama ve mücadelesinde Proser İlaçlama 20 yıldır hizmet vermektedir. Proser ilaçlama; memnuniyet duyulmayan ilaçlama hizmetinden para almadan tekrar ilaçlama yapar. Konuyla ilgili bize ulaşabilirsiniz.